Home / RF Amplifiers / AMF-4F-14501550-35-10P
minImg
AMF-4F-14501550-35-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-4F-14501550-35-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC AMP GPS 14.5GHZ-15.5GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 150mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 14.5GHz ~ 15.5GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 14.5GHz ~ 15.5GHz