AS33-M50M-K74
Broadcom Limited
Product No:
AS33-M50M-K74
Manufacturer:
Broadcom Limited
Description:
33MM MOD 50B MT 7V M4 HUB 485
User Guide
Output Type RS-485
Termination Style Connector
Actuator Type External Magnet, Not Included
Encoder Type Magnetic
Rotational Life (Cycles Min) -
Built in Switch No
Mounting Type Chassis Mount, Motors
Orientation Vertical
Product Status Obsolete
Series AS33-M50M
Voltage - Supply 7V ~ 12.5V