ASYFSYF16K305
JST Sales America Inc.
Product No:
ASYFSYF16K305
Description:
JUMPER SYF-41T-P0.5A X2 12"
In Stock : 95
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 16 AWG
Series YL, YLN
Length 12.0" (304.8mm)