Home / Attenuators / ATT-0550-20-35M-02
minImg
ATT-0550-20-35M-02
Cinch Connectivity Solutions Midwest Microwave
Product No:
ATT-0550-20-35M-02
Description:
RF ATTENUATOR 20DB 3.5MM MODULE
User Guide
Power (Watts) 2W
Frequency Range 0 Hz ~ 26.5 GHz
Series -
Attenuation Value 20dB
Package / Case 3.5mm In-Line Module