Home / SAW Filters / B39921B3300H110
minImg
B39921B3300H110
Qualcomm (RF front-end (RFFE) filters)
Product No:
B39921B3300H110
Description:
FILTER SAW 916MHZ SMD
In Stock : 17953
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Insertion Loss 2.7dB
Applications Digital Cable Filter
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.044" (1.12mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Frequency - Center 916.5MHz