BW-N30W50+
Mini-Circuits
Product No:
BW-N30W50+
Manufacturer:
Mini-Circuits
Description:
FXD ATTEN /N / 30DB 50W ROHS
In Stock : 7
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Power (Watts) 50W
Frequency Range 0 Hz ~ 18 GHz
Series -
Attenuation Value 30dB
Package / Case N-Type In-Line Module
Mfr Mini-Circuits
Package Box
Impedance 50 Ohms