C090X025TJJ
Panduit Corp
Product No:
C090X025TJJ
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LASER/INK JET TEDLAR LABELS, .90
User Guide
Printer Name -
Applications Component
Product Status Active
Series -
Length 0.900" (22.86mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Tedlar
Package -
Label Type Die Cut
Width 0.250" (6.35mm) 1/4"