C400X400A11
Panduit Corp
Product No:
C400X400A11
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL ID/RATINGS 4"X4" 250PC
User Guide
Applications Safety
Material Polyester
Product Status Active
Series -
For Use With/Related Products -
Label Size 4.00" L x 4.00" W (101.6mm x 101.6mm)
Length 4.000" (101.60mm)
Mfr Panduit Corp
Material - Body Polyester
Package Roll
Label Type Die Cut
Width 4.000" (101.60mm)