CG3-220/12
Vector Electronics
Product No:
CG3-220/12
Manufacturer:
Vector Electronics
Description:
CARD GUIDE 220MM PKG OF 12
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series VectorPak™
For Use With/Related Products 0.062 ~ 0.090" (1.57 ~ 2.29mm) Cards
Mfr Vector Electronics
Accessory Type Polycarbonate, Snap-In Mount, 8.661" (220.00mm)