Home / Oscillators / CL2520-156.250-3.3-20-X-T-TR-N3
minImg
CL2520-156.250-3.3-20-X-T-TR-N3
Raltron Electronics
Product No:
Manufacturer:
Raltron Electronics
Description:
OSC XO 156.25MHZ 3.3V LVDS
In Stock : 4720
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 40mA
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series CL2520
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V ~ 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Raltron Electronics
Frequency 156.25 MHz