CRA04P083130KJTD
Vishay Dale
Product No:
CRA04P083130KJTD
Manufacturer:
Vishay Dale
Description:
RES ARRAY 4 RES 130K OHM 0804
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series CRA04
Power Per Element 62.5mW