DNFF120CG115
Hammond Manufacturing
Product No:
DNFF120CG115
Manufacturer:
Hammond Manufacturing
Description:
FAN KIT 120MM GRY/BEIG 115V 5PC
User Guide
Series DNFF
Type Fan
Specifications Fan, AC, Square, 105 CFM
Shipping Info Shipped from Digi-Key
Mfr Hammond Manufacturing
Package Box
Size / Dimension 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
Product Status Active
Voltage - Input 115VAC