DSS6N-10P
Eaton - Bussmann Electrical Division
Product No:
DSS6N-10P
Description:
JUMPER TERM BLK 10POS FLAT PIN
User Guide
Series -
Type Terminal Block, Cross Connection
Number of Positions 10
For Use With/Related Products DS Series
Color Red
Pitch 0.315" (8.00mm)