E24RA-FW420-N
Focus LCDs
Product No:
E24RA-FW420-N
Manufacturer:
Focus LCDs
Description:
2.4" TFT IPS MCU, RGB
In Stock : 13
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Touchscreen Non-Touch
Viewing Area 37.72mm W x 49.96mm H
Dot Pixels 240 x 320
Controller Type ST7789V
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 2.4" (60.96mm)