E30RA-I-MW400-N
Focus LCDs
Product No:
E30RA-I-MW400-N
Manufacturer:
Focus LCDs
Description:
3.0" TFT IPS MIPI DSI
In Stock : 8
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Touchscreen Non-Touch
Viewing Area 37.52mm W x 66.08mm H
Dot Pixels 480 x 854
Controller Type ST7701S
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3" (76.20mm)