Home / LCD, OLED, Graphic / E70RG38048LW2M450-N
minImg
E70RG38048LW2M450-N
Focus LCDs
Product No:
E70RG38048LW2M450-N
Manufacturer:
Focus LCDs
Description:
7.0" TFT RGB 800 x 480
In Stock : 67
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Touchscreen Non-Touch
Viewing Area 154.08mm W x 85.92mm H
Dot Pixels 800 x 480
Controller Type EK9713/EK7330
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 7" (177.80mm)