ERJ-S1DD34R8U
Panasonic Electronic Components
Product No:
ERJ-S1DD34R8U
Package:
2010
Description:
2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 34
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 34.8 Ohms
Series ERJ-S1D
Power (Watts) 0.75W, 3/4W