EXB-14V680JX
Panasonic Electronic Components
Product No:
EXB-14V680JX
Package:
0302
Description:
RES ARRAY 2 RES 68 OHM 0302
In Stock : 3971
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0302
Series EXB
Power Per Element 31mW