EXB-24V392JX
Panasonic Electronic Components
Product No:
EXB-24V392JX
Package:
0404
Description:
RES ARRAY 2 RES 3.9K OHM 0404
In Stock : 28500
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive AEC-Q200
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0404
Series EXB
Power Per Element 62.5mW