EXB-V8V682JV
Panasonic Electronic Components
Product No:
EXB-V8V682JV
Description:
RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206
In Stock : 46503
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series EXB
Power Per Element 62.5mW