F3SJ-A1020P25-TS
Omron Automation and Safety
Product No:
F3SJ-A1020P25-TS
Description:
LIGHT CURTAIN HAND 25MM
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Operating Range 0.2m ~ 9.0m
Protective Height 1020mm
Detection Capability 25mm
Product Status Active
Series F3SJ-A
Beam Pitch 20mm
Voltage - Supply 24VDC