FAM1-400-400-2.5-1A
t-Global Technology
Product No:
FAM1-400-400-2.5-1A
Manufacturer:
t-Global Technology
Description:
RF ABSORB SHEET 15.748"X15.748"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Material -
Thickness - Overall 0.098" (2.50mm)
Product Status Active
Series FAM1
Type Absorbing Sheet
Length 15.748" (400.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr t-Global Technology
Package Box
Shelf Life 12 Months
Adhesive Non-Conductive, Single Sided
Width 15.748" (400.00mm)