Home / Crystals / FCX2M03200012I1X
minImg
FCX2M03200012I1X
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Product No:
FCX2M03200012I1X
Description:
CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
User Guide
Load Capacitance 12pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±80ppm
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)