Home / Crystals / FCX3M01843210I1X
minImg
FCX3M01843210I1X
Fuji Crystal (Hong Kong) Electronics Co., Limited
Product No:
FCX3M01843210I1X
Description:
CRYSTAL 18.432MHZ 10PF SMD
User Guide
Load Capacitance 10pF
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency Tolerance ±80ppm
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)