Home / Rectangular Cable Assemblies / FFSD-05-D-50.00-01-N-D18
minImg
FFSD-05-D-50.00-01-N-D18
Samtec Inc.
Product No:
FFSD-05-D-50.00-01-N-D18
Number of Rows 2
Number of Positions 10
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)