FJH-25-D-40.00-4
Samtec Inc.
Product No:
FJH-25-D-40.00-4
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 40.0" (1016.0mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)