FJH-25-R-126.00-4
Samtec Inc.
Product No:
FJH-25-R-126.00-4
Manufacturer:
Samtec Inc.
Description:
.5MM FLEX CABLE JUMPER
User Guide
Series FJH
Cable Type FFC, FPC
Length - Exposed Ends 0.157" (4.00mm)
Length 126.0" (3200.4mm)
Termination Style Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Pitch 0.020" (0.50mm)