HFBR-2525EZ
Broadcom Limited
Product No:
HFBR-2525EZ
Manufacturer:
Broadcom Limited
Description:
RCVR OPTICAL 10MBD
User Guide
Series -
Power - Minimum Receivable -
Applications General Purpose
Data Rate 10MBd
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Mfr Broadcom Limited
Package Bulk
Current - Supply 6.2 mA