IDSD-17-D-07.50
Samtec Inc.
Product No:
IDSD-17-D-07.50
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Multiple, Ribbon
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series IDSD
Length 0.625' (190.50mm, 7.50")