IDSD-19-D-04.50
Samtec Inc.
Product No:
IDSD-19-D-04.50
Number of Rows 2
Number of Positions 38
Color Multiple, Ribbon
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series IDSD
Length 0.375' (114.30mm, 4.50")