L70-324-140
Rosenberger
Product No:
L70-324-140
Description:
CBL ASSY 1.35MM PLUG-PLUG 5.512"
In Stock : 8
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type UT-047-TP
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.35mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.35mm Plug
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Male
Style 1.35mm to 1.35mm
Package Bulk
Frequency - Max 109 GHz