L70-420-140
Rosenberger
Product No:
L70-420-140
Description:
CBL ASSY 1.35MM JACK-JACK 5.512"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type UT-047-LL
2nd Contact Gender Female
1st Connector 1.35mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.35mm Jack
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.35mm to 1.35mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 90 GHz