Home / RF Amplifiers / LNA-30-02002600-37-15P
minImg
LNA-30-02002600-37-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
LNA-30-02002600-37-15P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP VSAT 2GHZ-26GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 450mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series LNA
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 2GHz ~ 26GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 2GHz ~ 26GHz