Home / RF Amplifiers / LNA-40-08001800-23-15P
minImg
LNA-40-08001800-23-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
LNA-40-08001800-23-15P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP VSAT 8GHZ-18GHZ MODULE
User Guide
Mounting Type Connector Mount
Current - Supply 400mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series LNA
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 8GHz ~ 18GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 8GHz ~ 18GHz