Home / RF Filters / LP0BA1330A700
minImg
LP0BA1330A700
KYOCERA AVX
Product No:
LP0BA1330A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Description:
SIGNAL CONDITIONING 1330 MHZ SIZ
In Stock : 231
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Insertion Loss -
Size / Dimension 0.306" L x 0.156" W (7.79mm x 3.98mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Not For New Designs
Series LP
Package / Case 19-ULGA
Bandwidth -
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 1.33GHz