Home / RF Filters / LP0DA2140A700
minImg
LP0DA2140A700
KYOCERA AVX
Product No:
LP0DA2140A700
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Description:
SIGNAL CONDITIONING 2140 MHZ SIZ
User Guide
Insertion Loss -
Size / Dimension 0.401" L x 0.156" W (10.20mm x 3.98mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.022" (0.56mm)
Product Status Not For New Designs
Series LP
Package / Case 25-ULGA
Bandwidth -
Mfr KYOCERA AVX
Frequency 2.14GHz