LU1-501-500
Rosenberger
Product No:
LU1-501-500
Description:
CBL ASSY 2.92MM JACK-PLUG 19.69"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 106
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 2.92mm Plug
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 40 GHz