LU5-502-300
Rosenberger
Product No:
LU5-502-300
Description:
CBL ASSY 1.85MM PLUG-PLG 11.811"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 092
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.85mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.85mm Plug
Series -
Length 11.811" (300.00mm)
1st Contact Gender Male
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.85mm to 1.85mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 70 GHz