LU7-055-600
Rosenberger
Product No:
LU7-055-600
Manufacturer:
Rosenberger
Description:
CBL ASSY 3.5MM JACK-PLUG 23.62"
User Guide
Operating Temperature 20°C ~ 26°C
Cable Type RTK 162
2nd Contact Gender Male
1st Connector 3.5mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 3.5mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 23.62" (600.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
Style 3.5mm to 3.5mm
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 26.5 GHz