LU7-138-600
Rosenberger
Product No:
LU7-138-600
Description:
CBL ASSY NTYPE PLUG-PLUG 23.62"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type RTK 162
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector N-Type Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 23.62" (600.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
Style N-Type to N-Type
1st Connector Mounting Feature -
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz