M0524-25-S-12
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0524-25-S-12
Description:
METRIC ROUND SPACERCLEAR ZINC4.5
User Guide
Diameter - Inside 0.106" (2.70mm)
Color Clear
Material Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.177" (4.50mm)
Weight -
Series -
Type Round Spacer
Between Board Height 0.594" (15.08mm)
Length - Overall 0.984" (25.00mm)