M50-9012542
Harwin Inc.
Product No:
M50-9012542
Manufacturer:
Harwin Inc.
Description:
IDC F/M 25POS RIBBON CBL ASSY
In Stock : 66
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Gray, Ribbon
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.050" (1.27mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.025" (0.64mm)
Series Archer M50
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")