Home / Markers / MMP172W38-C
minImg
MMP172W38-C
Panduit Corp
Product No:
MMP172W38-C
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
WIRE MARKER CBL TIE 9.5X43.7MM
In Stock : 271
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -
Series -
Type Wire Marker, Cable Tie
Legend Blank
Size 0.37" W x 1.72" L (9.5mm x 43.7mm)