MMZ2012Y300BTD25
TDK Corporation
Product No:
MMZ2012Y300BTD25
Manufacturer:
TDK Corporation
Description:
FERRITE BEAD 30 OHM 0805 1LN
In Stock : 27970
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 30 Ohms @ 100 MHz
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Product Status Last Time Buy
Ratings AEC-Q200
Series MMZ
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.5A