Home / Oscillators / MQF326D25-24.8064-1.0/-40+85
minImg
MQF326D25-24.8064-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
MQF326D25-24.8064-1.0/-40+85
Description:
XTAL OSC TCXO 24.8064MHZ LVDS
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 24.8064 MHz