Home / Oscillators / MQF326D33-312.500-2.5/-30+85
minImg
MQF326D33-312.500-2.5/-30+85
Mercury United Electronics, Inc.
Product No:
MQF326D33-312.500-2.5/-30+85
Description:
XTAL OSC TCXO 312.5000MHZ LVDS
User Guide
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.063" (1.60mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 312.5 MHz