MS213-10F
Masach Tech Ltd.
Product No:
MS213-10F
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Description:
RF SHIELD 0.783"X0.839" SOLDER
In Stock : 2047
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Type Frame
Length - Overall 0.839" (21.30mm)
Width - Overall 0.783" (19.90mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation -
Height - Overall 0.114" (2.90mm)