MS259-10S
Masach Tech Ltd.
Product No:
MS259-10S
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Description:
RF SHIELD 1.020"X1.020" SOLDER
In Stock : 919
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Type Shield, 1-Piece
Length - Overall 1.020" (25.90mm)
Width - Overall 1.020" (25.90mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.118" (3.00mm)