MS415-10S
Masach Tech Ltd.
Product No:
MS415-10S
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Description:
RF SHIELD 0.661"X1.634" SOLDER
In Stock : 977
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Type Shield, 1-Piece
Length - Overall 1.634" (41.50mm)
Width - Overall 0.661" (16.80mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.268" (6.80mm)