NCA9306DC-Q100H
Nexperia USA Inc.
Product No:
NCA9306DC-Q100H
Manufacturer:
Nexperia USA Inc.
Package:
8-VSSOP
Description:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8VSSOP
In Stock : 2924
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 3000
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Input Signal -
Output Type Open Drain, Push-Pull
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 8-VSSOP
Series Automotive, AEC-Q100
Translator Type Voltage Level
Package / Case 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Data Rate 100MHz
Voltage - VCCA 0 V ~ 5 V
Voltage - VCCB 0 V ~ 5 V